Dekoratif Canlı Sıva Niğde - LİVE PLASTER 0505 033 0668
Dekoratif Canlı Sıva Niğde

Dekoratif Canlı Sıva Niğde

Dekoratif Canlı Sıva Niğde

Canlı Sıva

Live Plaster

Dekoratif Canlı Sıva

Dekoratif Canlı Sıva Niğde yerleşkesinde kullanılan ve halk arasında; Canlı Sıva, Canlı İpek Sıva, İpek Sıva, Dekoratif Canlı Sıva, Dekoratif Sıva, Islak Duvar Kağıdı, Japon Canlı Sıvası gibi farklı farklı isimlerde adlandırılmaktadır. METROPOLİS Grup, Patentli olarak üretimini devam ettiği Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva, Dekoratif Canlı Sıva Niğde olarak Niğde bölgesinde, Dekoratif Canlı Sıva ürünümüzü üretim bandından direk kullanıcılara satışını sağlayarak, hesaplı ve uygun fiyata Niğde Dekoratif Canlı Sıva ürününü, kaliteli, uygun fiyata, merdiven altı üretim olmayan gerçek patentli yerli üretim Dekoratif Canlı Sıva ürününü sizlerle buluşturmaktadır.

Niğde bölgesinde Dekoratif Canlı Sıva Niğde olarak ürünümüzü sizlerin hizmetine sunmakdan büyük bir onur duymaktayız. Dekoratif Canlı Sıva Niğde olarak Live Plaster markamız adı altında 100 lerce renk seçeneği ile sizlerin hizmetindedir.

LIVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıvanın Özellikleri

 

Dekoratif Canlı Sıva Isı Yalıtımı Sağlar; İçindeki su ile şişirilmiş Polipropilen  ve özel bağlayıcı ipek elyaf sayesinde ciddi bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Bu, çok basit bir prensibe dayanır. Duvar ile aranızdaki ısı köprüsünü kırarak, duvarları ısıtmanıza engel olur. Böylece sadece ortamdaki havayı ısıtırsınız.
Dekoratif Canlı Sıva Ses Yalıtımı Sağlar; Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ipek sıvanın ayrıcalığı hemen farkedilir. Dokusundaki Polipropilen ve tekstil komponentlarının özelliğinden dolayı sesi emme olayı ile  iyi bir ses tutucudur.
Dekoratif Canlı Sıva Radyasyon Engelleme Özelliği Sağlar; Radyasyon engelleme özellikli antistatik malzeme sayesinde faraday kafes sistemi ile elektrikli aletlerden çıkan elektrik akımının oluşturduğu elektromanyetik enerjiyi (Radyasyon) üzerine çekerek absorbe etmektedir. Uygulandığı ortamdaki kişileri Radyasyonun zararlı etkilerinden korumaktadır.
Dekoratif Canlı Sıva Dekoratiftir ; Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlik süresi itibariyle canlı sıva çok daha uzun sürelidir. Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu motive edici etkileri vardır.
Dekoratif Canlı Sıva Mekanları Genişletir ; Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekanları daha derin ve geniş gösterir.
Dekoratif Canlı Sıva Alerjen Değil ; Cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kanserejen ve alerjen madde içermez.
Dekoratif Canlı Sıva Darbeleri Absorbe Eder ; Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilecek zararı da ortadan kaldıracaktır.
Dekoratif Canlı Sıva Anti-Statiktir ; Ev hanımları ve mekan sahipleri!.. Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘antistatik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.
Dekoratif Canlı Sıva Ekonomiktir ; Dekoratif Canlı Sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir. Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır. Ülkemizde konutlarda ortalama 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır. Oysa Dekoratif Canlı Sıvanın ömrü ortalama 10 yıldır. Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir. Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.
Dekoratif Canlı Sıva Yanmayı Yavaşlatır; İçeriğindeki komponentların ve özel karışımları sayesinde yanmayı geciktirir. Bununla birlikte, yanma esnasında enerji üretmediği ve duman oluşturmadığı uluslar arası testlerle kanıtlanmıştır. Toplu alanlarda kullanılabilir.
Dekoratif Canlı Sıva Tamir Edilebilir; Tamamen su bazlıdır. İstendiği an geri kazanılabilir ve su spreyi ile yumuşatılarak jel hale döndürülebilir. Böylece çok pratik ve kısa süre içerisinde tamir edilebilir.Tamir edilen yerde kesinlikle ek yeri veya ton farkı oluşturmaz. Sadece bu özelliğiyle bile rakipsizdir.
Dekoratif Canlı Sıva Teneffüs Edebilme özelliğine sahiptir; Gözenekli yapısı ve solvent içermeyen kimyasıyla, binanızın teneffüs etme özelliğini devam ettirir. Bu sayede duvarlarınız ve camlarınız buğulanmaz. Bulunduğunuz ortamın her zaman ferah olduğunu fark edersiniz.

 

'' Yapınızın Estetik Cerrahı ''

 

Canlı Sıva Niğde, Niğde Canlı sıva, Dekoratif Canlı Sıva Niğde, Niğde Dekoratif Canlı Sıva , İpek Canlı Sıva Niğde,

Canlı Sıva Fabrikamız,

Canlı Sıva Niğde, Dekoratif Canlı Sıva Niğde,

canlı sıva imalatçısı olarak Niğde canlı sıva olarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

TRANSLATE »