Metropolis Grup - LİVE PLASTER 0505 033 0668

LIVE PLASTER Dekoratif CANLI SIVA

     METROPOLİS Grup 2015 Yılında Yapı Teknik ve İç Mimarlık firması olarak hizmetine başlamıştır. Güçlü ve dinamik kadrosuyla İnşaat sektörü alanında faaliyetlerini sürdürürken yanı sıra piyasada çok rağbet gören ve uzmanlık alanımız olan yalıtım konusu içerisinde yer alan dekoratif sıva çeşitlerinden olan dekoratif canlı sıva’nın Ankara da imalatını, toptan satışı ve perakende satışı, dekoratif canlı sıvanın uygulaması, İmalat dan doğrudan halka satışları hizmetlerini yürütmektedir.

     Metropolis Grup imalatlarını sürdürürken, İmalatına devam ettiğimiz dekoratif Canlı Sıvanın karekterini zenginleştirerek yeni nesil dekoratif Canlı Sıvanın patentini almaya hak kazanarak Yeni markamızın Türkiyenin yanı sıra Dünyaya açılmasından dolayı Aralık 2019 yılına yeni markası olan Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva markasını oluşturmuş bulunmaktayız.. 

2015 Yılından Beri Güçlü Dinamik Kadrosuyla Yola Devam…

Türkiye'nin Yerli Gururu Olmanın Yanı Sıra Seçkin Bir Dünya Markası Olma Gururunu Yaşamaktayız.

LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva olarak; 

 Yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendini yenileyen, güncel tasarım ve uygulamaları istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Dekoratif Canlı sıva işlerinizde deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz sözleri tutmak, zamanında, kaliteli hizmet yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacımızdır.

Sürekli atılımlar yapmakta olan firmamız başarı hedefini sürekli yüksek tutmaktadır. Amacımız dekorasyon ya da tadilat yaparken fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmaktır.

'' Yapınızın Estetik Cerrahı ''

TRANSLATE »