Dekoratif Canlı Sıva Kütahya l LİVE PLASTER 0505 033 0668

DEKORATİF CANLI SIVANIN HAZIRLANMASI VE GEREKLİ MALZEMELER

*** 50 Litrelik plastik çöp kovasına Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva komple boşaltılacak. Kesinlikle poşetin içerisin de toz kalmayacak şekilde iyice boşaltınız.

*** Mikser ile su katılmadan 5 dk. kuru olarak kovanın diplerinden itibaren Dekoratif Canlı Sıva iyice karışana kadar kuru karışım yaptırılacaktır.

*** Kuru olarak karışımı tamamlanan kovaya 5 Litrelik şehir şebeke suyundan sıcak veya çok soğuk olamayacak şekilde normal şehir şebeke suyu konularak tekrar en alt kısımda dipler dahil olmak üzere iyice mikser takılı matkap ile karışımı sağlanacaktır.

*** Birinci karışımı tamamlandıktan sonra kovaya ikinci  5 Litrelik şehir şebeke suyundan koyularak (Toplamda 10 Litre Su) tekrar en alt kısımda dipler dahil olmak üzere iyice mikser takılı matkap ile karışımı sağlanacaktır.

UYARI 

  • Ürünü Hazırlamadan Önce Muhakkak Yukarıdaki Videomuzu İzleyiniz.

  • Karışıma Kesinlikle Sıcak Su Katılmayacak.

  • Toplamda 10 Litre Su Kullanılacaktır.

  • Karışımı Elle Değil, Bir Mikser veya Normal Matkabın Ucuna Karıştırıcı Mikser (Nalbur ve İnşaat Malzemeleri Satan Yerlerde Mevcuttur.) Takılarak Karıştırılmalı.

  • Ürünün Torbası Açıldıktan Sonra Yarısını Şimdi Kullanayım Diğer Yarısını Sonra Kullanırım Şeklinde Kesinlikle Kullanmayınız. Yapacağınız Yer Az Bir Yer Olsa da Muhakkak Torbanın Hepsi Kullanılmalı. Ürün İçerisinde İnce Olan Karışım Malzemeleri Alta Çökmüş Olduğundan Kullanmak İstediğiniz Yarım malzeme Eksik Karışım Olacağından Duvara Yapışmaz Yada Kabarma Yapar.

Dekoratif Canlı Sıva, Dekoratif Canlı Sıva Nasıl Yapılır, Dekoratif Canlı Sıva Ankara, Dekoratif Canlı Sıva Kütahya, Canlı Sıva Kütahya, Dekoratif Canlı Sıva Denizli,

Canlı Sıva Fabrikamız,

Canlı Sıva Kütahya, Dekoratif Canlı Sıva Kütahya,

canlı sıva imalatçısı olarak kütahya canlı sıva olarak hizmet vermektedir.

TRANSLATE »