Dekoratif Canlı Sıva Şikayet- LİVE PLASTER 0505 033 0668

Dekoratif Canlı Sıva, İpek Sıva, Pamuk Sıva, Canlı Sıva, Tekstil Sıva, Islak Duvar Kağıdı v.s. gibi değişik isimlerle adlandırılan gerçekte asıl amacı ısı ve ses yalıtımı sağlayan dekoratif yalıtım sıvasıdır. Kalk arasında değişik isimlerle adlandırılmaktadır. Bu ürünler aslında 3 kategoriden oluşmaktadır.  Alacağınız ürünü çok iyi tanımalısınız;  Firma kurumsal firmamı, sizinle anında iletişim kurabiliyormu, Fabrikası varmı, Üreticimi, Alsatçımı, Patent ve resmi belgelere sahip mi,Markalı bir ambalaj kullanıyormu,  kurumsal bir renk katoloğuna sahipmi, web sayfaları mevcutmu, sosyal medyada aktif ve kullanıcı yorumları nasıl, referansları güçlümü ?

Canınızın sıkılmaması, üründen nefret etmemek, paralarınızı boşa harcamamak için çok iyi araştırma yapmalısınız. Kendine bir marka oluşturup sadece markasına marka patenti alan kendisini yanlış tanıtarak ürünün patentinin kendisine ait olduğunu söylerek müşterilerini yanıltmaktadır. Bu malzemelerin üretiminin yani formülasyonu sadece bir kişide olur yani ürün patenti. Nasıl bir Coca Colanın bir ürün patenti vardır vede birde farklı markalar oluşturularak pepsi, licola, belcola, gibi değişik kolalar üretilmektedir ama hiç biri Coca Colanın  tadını yakalayamaz çünkü orjinal değiller ve formülü tutturamazlar. Bu neden lede idda ettiğimiz gibi Türkiye’de bu ürünün tek patent sahibi övünerek firmamıza ait olduğunu söyleyebiliriz. Türk Patent Enstitüsü sayfasında kontrolü sağlandığında firmamız sahibi Selçuk İNAN’a ait olduğunu net olarak görebilirsiniz.  

Dekoratif Canlı sıva ihtiyacınızı karşılarken orjinali varken sonradan eksik malzeme kullanan formülünü bilmeyen kendinin kafasına göre içine değişik malzemeler koyarak Dekoratif Canlı Sıva olarak ürünlerini tanıtan merdiven altı kurumsallıkla alakası olmayan firmalardan alış veriş yaptığınızda daha sonradan üzülmeniz ve şikayet hatlarına şikayetlerde bulunarak paranızın ziyan olmasına sebebiyet verebilirsiniz. Firmamız kolay olarak doğru bir şekilde ürünleri kullanmanız için web sayfamız üzerinden açıklayıcı eğitim videoları sayesinde sizlerin doğru kullanıcı olmanızı sağlamakta ve ayrıca aracılarla değil doğrudan direk fabrikadan ürün temin etmenizi sağlamakta ve devamlı sizle ilgilenebilecek müşteri temsilcimizle muhatap olabilmektesiniz. Doğru ve kaliteli ürün kullanmanız için sizlere yardımcı olmayı bir borç biliriz. Referanslarımızıolan müşterilerimizin instageam ve facebook gibi sosyal mecralardan yaptıkları çalışmaları yorumları görebilirsiniz.

  • Pamuk Sıva: %100 renklendirilmiş pamuk ve yapıştırıcı katkısı ile duvara uygulanan sadece görsellik yaratan ama fazla bir teknik özelliği kanıtlanamamış duvarların hava almasını engelleyen sıkılaştırılmış donatı oluşturan bir sıva tekniğidir.
  • İpek Sıva: İpek sıva Propoliten tekstil atığı sentetik yani iplik kırıntı tozlarından oluşan içeerisinde süslemede kullanılan mika parçacıklarıyla oluşturulan görsellik katan, sık ve propilen yapısından dolayı duvarın havayla temasını keserek  duvarın hava almasını engelleyen  bir sıva tekniğidir.
  • Canlı Sıva: İçerisine insan sağlığına zarar vermemesi için özel sekiloz yapıştırma etkisi sağlayacak olan malzeme, 0,3 mm kalınlığında özel imal edilmiş su ile genleştirilmiş sertlik yapısı 30 Dansitelik halk arasında köpük olarak adlandırılan ama anti kanserojen bir yapıya sahip fabrika tarafından özel üretilmiş bir toz malzeme ısı yalıtım ve yumşaklığı sağlaması için, İpek malzemeden üretilmiş ipek elyafı amacı rotre ve çatlamaları engellemek, bağlantıları güçlendirerek çok uzun yıllar kullanmanızı sağlamak, antistatik ortam yaratarak toz çekmeyi engelleyerek ve radyasyon geçirimini engelleyerek kafes korumasını sağlaması ara gözenek oluşturarak duvarın hava almasını sağlayarak mantar ve küf oluşumunu engellemeye faydası olmaktadır. Ürün içerisine giren %10 luk bir bağdaştırıcı ve sağlamlık oluşturması için tekstil atığı ipek elyaf tozu eklenmektedir. Sağlıklı uzun ömürlü ısı ve ses yalıtımı, yangını frenleme özellikleriyle bir sürü sayamadığımız özelliklere sahip bir sıva çeşididir.

ŞİKAYETVAR.COM SOSYAL MEDYA VE İNTERNET ÜZERİ ŞİKAYET EDİLMİŞ FİRMALAR

TRANSLATE »